Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Самопроголошена влада Керчі масово вбиває безпритульних собак

Оригинал взят у znaypravduukr_7 в Самопроголошена влада Керчі масово вбиває безпритульних собакКримські ЗМІ повідомили, що служба по відлову собак окупованого Криму із тваринами не церемониться, а відстрілює їх прямо на очах у дітей. Жителі Керчі такі дії самопроголошеної влади Криму вважають неприпустимими. Я за те, щоб ми відстрілювали тих, хто пропонує вбивати бездомних собак. Якщо людина – скотина, то сьогодні вона вбиває тварин, а завтра почне вбивати людей, – вважає місцевий мешканець Керчі.

На вбивство однієї тварини у бюджеті Керчі виділили по 2 тисячі рублів, а це майже 700 гривень. В комунальних підприємствах знищення собак називають утилізацією. Стерилізація в цьому випадку – не найдієвіший спосіб вирішення проблеми. Адже собака не стане менш агресивною. Ми вимушені їх виловлювати та утилізувати, – розповів начальник управління ЖКГ в Керчі Кирило Скороходов.

Зоозахисники в Керчі вже зібрали майже тисячу підписів мешканців проти винищення безпритульних собак. Однак в мережі масово поширюються спільноти, які пропагують вбивство бездомних собак та переконують, що такі тварини заважають нормальному життю людей. Тендер на винищення собак виграла російська фірма із Ульянівська. За 3,5 мільйони рублів вони мають вбити у Керчі близько двох тисяч собак.

Детільніше тут
Tags: empire du mal, occupation par les russes, protection des animaux, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments