Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

У Слов`янську здався поліцейським ветеран війни в Афганістані, який вступив до лав "ДНР"

Оригинал взят у znaypravduukr_7 в У Слов`янську здався поліцейським ветеран війни в Афганістані, який вступив до лав "ДНР"Після звільнення Слов'янська чоловік став відлюдником, але згодом вирішив здатися владі / Фото УНІАН

Як повідомляє Слов'янський відділ поліції Донецької області, У квітні 2014 року, маючи досвід участі у війні в Афганістані, чоловік вирішив "допомогти землякам" у становленні фейкової "республіки".Як повідомив колишній учасник НЗФ, він вирішив приєднатися до терористів, оскільки найманцям щодня видавали горілку і сигарети. Новобранця поставили на один із центральних блокпостів в місті, озброївши його "коктейлями Молотова" і гранатами. У разі наближення підрозділів Збройних сил України, він разом з іншими бойовиками повинен був кидати "коктейлі" в українських військових. Але як тільки чоловікові припинили платити, а його денний оклад становив від 100 до 200 грн, він пішов у "запас".

Після звільнення Слов'янська від окупантів чоловік переїхав у залишений будинок на околиці міста, припинив будь-яке спілкування зі своєю родиною та близькими. Щоб його ніхто не впізнав, чоловік відростив бороду і почав бомжувати. Однак таке життя йому набридло, і він вирішив добровільно здатися поліцейським.

Проти учасника НЗФ відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України.Тільки після ретельної перевірки, встановлення, що під час перебування в рядах "ДНР" він не скоював тяжких злочинів проти мирного населення, справа може бути перекваліфікована, і підслідний отримає шанс на звільнення від кримінальної відповідальності, зауважили у поліції. Правоохоронці нагадали, що, відповідно до ч.6 ст.260 Кримінального кодексу України, від кримінальної відповідальності звільняються громадяни, які, перебуваючи в складі НЗФ , не вчиняли тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, не причетні до загибелі людей та ін., добровільно вийшли з такого формування і повідомили про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Детільніше тут
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments