Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

«Булати» відремонтовані: і до параду, і до бою готові

Оригинал взят у robinolds в «Булати» відремонтовані: і до параду, і до бою готовіЗаводом ім Малишева відремонтована (за технічним станом) чергова партія БМ «Булат» – повністю, на 100%, згідно з договором з Міноборони, зі значним випередженням графіка на прохання замовника. Танки повністю технічно укомплектовані і справні, всі механічні та експлуатаційні ушкодження усунені. Якісне відновлення машин підтверджено полігонними стрельбовими випробуваннями, які пройшли бездоганно, у присутності представників зацікавленої військової частини, які прийняли вироби без єдиної претензії й зауваження щодо якості виконаних робіт.

Зазначені бойові машини відправлені до місця дислокації і для підготовки танкових розрахунків для подальшої участі у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Наразі розглядається питання про продовження даного договору – завод і далі готовий якісно і в стислі терміни ремонтувати необхідну для Міноборони кількість БМ « Булат » за технічним станом, в тому числі і танків, які отримали пошкодження в результаті бойових дій в зоні АТО на сході країни.

Tags: défence, ukraine
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments