Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Аваков озвучив зарплати для нових дільничних поліцейських та слідчих

Оригинал взят у agrabovska в Аваков озвучив зарплати для нових дільничних поліцейських та слідчих

По всій країні буде працювати корпус дільничних офіцерів поліції в складі 9 100 осіб. У вівторок, 7 червня у Київській області стартував відкритий конкурсний набір на вакансії 250-ти дільничних офіцерів та 50-ти слідчих. Про це на прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Ми - вимогливі, а відбір - непростий. Однак по завершенні структурних і кадрових змін, проходження конкурсного відбору та обов'язкового навчання діючі атестовані та нові дільничні офіцери отримають нову форму й зарплату в розмірі 6 000 гривень в місяць", - зазначив Аваков. Міністр також додав, що набір слідчих, які є фундаментом кримінального блоку, буде одним із найскладніших етапів реформи МВС. "Ми бачимо необхідність не тільки переатестувати існуючих співробітників слідства, але й набрати "нову кров", - зазначив міністр.

Він наголосив, що після проходження спеціального курсу підготовки та чотиримісячного навчання мінімальна заробітна плата нових слідчих становитиме 10 000 гривень. За словами Авакова, найближчим часом будуть також оголошені набори в областях, де вже відбулася переатестація: у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Рівненській та Одеській областях і в місті Києві. Після завершення конкурсних наборів, навчання й перепідготовки по всій країні буде працювати корпус дільничних офіцерів поліції в складі 9 100 осіб.

Tags: politique, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments