Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Савченко поведінкою в полоні заклала більшу «міну», ніж росіяни думають

Оригинал взят у grzegorz в Савченко поведінкою в полоні заклала більшу «міну», ніж росіяни думають.

Савченко своєю поведінкою в російському полоні заклала набагато більшу «міну», ніж росіяни думають.

Два роки війни дали нашому суспільству та країні безліч відомих та невідомих героїв. Ми бачили, як прориваються будь-якими шляхами до своїх з Іловайська, бачили, як тримаються до останнього в Аеропорту пошматовані підрозділи, як у Дебальцевому стоїть до наказу та на рівних б’ється з окупантами наша армія.

Бачили багато героїчних вчинків, де наші хлопці були прикладом мужності та незламності духу. Бракувало прикладів героїзму лише з однієї із багатьох сторін війни, закритої та маловідомої, – полону. Нечисленні свідчення про полон хлопців з Іловайська, комбат Кузьміних та водій МТЛБ з Аєропорту, – ось практично і все, звідки ми дізнавалися про наших полонених, окрім звісно ж постійних знущань росіян над нашими хлопцями, які так смачно транслюють російські ЗМІ.

Савченко ж показала, і, що найголовніше, дала приклад того, як потрібно поводитися у російському полоні. Її крики, нахабність, сміливість, впертість та певне самозречення в тій маленькій кімнаті російського суду стали тим самим прапором української стійкості та справедливості. У цьому контексті не важливо, що зробить далі Савченко, тут головне, що вона вже зробила – дала, окрім всього іншого, правила поведінки.

Тепер кожен український військовий, який опиниться чи вже є у російському полоні, не дивлячись ні на що, буде пам’ятати ту велику боротьбу Савченко в полоні. Приклад, який і дасть жагу до життя, що збереже солдату віру і незламність в черговому російському підвалі. Приклад, який так яскраво показує, що вихід є завжди, і за нього варто боротись.

Віталій ОВЧАРЕНКО, доброволець АТО.
http://dyvys.info/2016/06/05/savchenko-povedinkoyu-v-poloni-zaklala-bilshu-minu-nizh-rosiyany-dumayut-blog-vitaliya-ovcharenka/

Tags: empire du mal, occupation par les russes, politique, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments