Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Польща виступила проти засідання Ради NATO–Росія

НАТО хоче ще до липневого саміту альянсу у Варшаві провести засідання Ради НАТО–РосіяНАТО виступило за проведення ще одного засідання Ради НАТО–Росія. В альянсі хочуть, аби зустріч відбулася ще до проведення липневого саміту НАТО у Варшаві. Рішення про запрошення Москви на перемовини прийняли міністри закордонних справ Північноатлантичного альянсу вчора, 19 травня, у Брюсселі. Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Політик відзначив, що серед членів альянсу панує повна згода щодо того, що від Росії треба вимагати виконання мінських домовленостей, але треба також зберігати відкриті канали для діалогу. Мова іде, зокрема, про уникнення небезпечних ситуацій, таких як збиття російського винищувача над Туреччиною або порушення Росією повітряного простору європейських країн.

«Зважаючи на це, вчора ми досягнули загального розуміння, що НАТО має скликати нове засідання Ради НАТО–Росія до нашого наступного саміту у липні. Ми переходимо до конкретної підготовки до цієї зустрічі», – заявив Столтенберґ.

Проти ідеї проведення зустрічі виступила Польща. «Мови про зближення немає, бо Росія не поважає нашої думки про те, що вона порушила міжнародне право і вчинила акт агресії проти іншої держави», – заявив перед вчорашньою зустріччю в Брюсселі на тему Росії очільник польської дипломатії Вітольд Ващиковський.

Нагадаємо, що пісня анексії Криму та початку військового конфлікту на сході України, НАТО призупинило проведення майже усіх двосторонніх зустрічей з Росією. Минулого місяця відбулася перша за тривалий час зустріч Ради НАТО–Росія, однак перемовини не принесли результату.

- See more at: http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/253601#sthash.VYlGH4ju.dpuf
Tags: défence, empire du mal, nato, politique, pologne
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments