Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Поповнення в поліції ДонеччиниНа початку червня в поліції Донеччини буде поповнення. 99 молодих лейтенантів - випускників НАВСУ приїдуть для подальшого несення служби в наших підрозділах. До нашої розмови в більшості з них, скажімо так, виникали сумніви щодо доцільності роботи вдома, в Донецькій області. Але... ми провели презентацію нашої роботи для курсантів, які були направлені тоді ще Донецьким ГУМВС, і сумніви зникли, бо хто, як не вони, мають служити в рідному краї. Їх чекають перші два місяці під наставництвом спеціалістів главку, а потім вже служба в місцевих підрозділах.

16 травня 2016 року, як і обіцяв майбутнім офіцерам поліції, на персональний розподіл до Національної академії за моїм наказом прибув начальник кадрового забезпечення ГУ НП в Донецькій області Олексій Шевченко. Він ще раз запевнив, молоді спеціалісти нам потрібні. Ми чекаємо на них і готові прийняти до своїх лав. Всі 99 курсантів-випускники не змінили свого рішення служити в поліції Донеччини.

Вдячний їм за їх відповідальний вибір.

Ми маємо сприяти підготовці кадрів для поліції зі школи. З нового року в маріупольській ОШ#48 відкриється юридичний клас. Також плануємо, що у новому навчальному році вже в Маріуполі буде працювати Донецький юридичний інститут. Зараз діти бажають бути поліцейськими, бо бачать зміни в нас. Хочуть служити і захищати, а не грабувати та кришувати. І це прагнення ми всіляко підтримуємо.

Потрібно готувати собі заміну, виховувати та плекати молодь. Щоб вони були кращими, ніж ми. Професіональними та принциповими. Це робота з довгостроковим результатом. Заради майбутнього.

А деяким своїм колегам хочу сказати - "на чужий коровай очей не поривай, а рано вставай та й собі учиняй".

ФБ Вячеслава Аброськина
Tags: politique, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments