Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

У Дебальцево заблоковані 900 вагонів із вугіллям

Оригинал взят у nato_tak в У Дебальцево заблоковані 900 вагонів із вугіллям

На Донецькій залізниці (ДЗ) на сьогодні в районі Дебальцевського залізничного вузла залишаються заблокованими 900 вагонів, навантажених вугіллям, оскільки значна частина інфраструктури магістралі зруйнована, повідомили УНІАН в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»).

«Через дії бойовиків, зокрема значне руйнування залізничної інфраструктури на сході України і неможливість пропуску вантажів на важливих напрямках, у межах Дебальцевського залізничного вузла залишаються заблокованими 900 вагонів з вугіллям, частина з яких була завантажена ще влітку», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, найбільше вагонів з вугіллям нагромадилось на станції Дебальцеве-Сортувальна - 696 вагонів, також вони містяться і на станціях Чернухіне і Вуглегірськ. «Через дії сепаратистів залізничні перевезення в межах Дебальцевської дирекції не здійснюються», - наголошується в повідомленні.

Також повідомляється, що пріоритетними напрямками для здійснення перевезень, які необхідно розблокувати в першу чергу, «Укрзалізниця» вважає ділянки Дебальцеве-Горлівка і Дебальцеве-Алчевськ, але поки що це зробити неможливо.

Згідно з повідомленням, серед об'єктів залізничної інфраструктури в рамках Дебальцевської дирекції пошкоджено пересувну машинну станцію, два локомотивні депо, відділення залізничної лікарні на станції Дебальцеве. Зокрема, в локомотивному депо Дебальцевого постраждали шість адмінбудіваель, згоріли місткості для зберігання дизельного пального, вийшли з ладу трубопроводи, згоріло 130 тонн дизельного пального. У локомотивному депо Дебальцеве-Сортувальна пошкоджено дев'ять адміністративних будівель. Наразі залізничники проводять роботи з відновлення цих депо.

УНІАН
Tags: chemins de fer, empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments