Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Бойовики під виглядом "нацгвардійців" пограбували скит жіночого Свято-Іверського монастиря

Оригинал взят у nato_tak в Бойовики під виглядом "нацгвардійців" пограбували скит жіночого Свято-Іверського монастиря

У Штабі АТО встановили, що бойовики «ДНР» провели диверсійну операцію з метою дискредитації українських військовослужбовців, а її результати вирішили списати на сили антитерористичної операції.

Як повідомили Еспресо.TV в Донецькій ОДА, злочин в скиті жіночого Свято-Іверського монастиря (н.п. Піски Ясинуватського району Донецької області) було скоєно 18 грудня.

Злочинці були перевдягнені у форму українських військових. Це підтверджує той факт, що через кілька днів мобільні телефони черниць, відібрані у них ДРГ, «задзвонили» у тимчасово окупованому «ДНР» Донецьку, що виключає можливість їх вилучення справжніми українськими військовослужбовцями.

За словами полковника Валентина Федичева, бойовики використовували нашивки з неправильною назвою «Українська Національна гвардія», при реально існуючому - Національна гвардія України.

Полковник підкреслює, що неможливо уявити собі злочинця, який, «йдучи на справу» навішує на себе «бірки» (нашивки, шеврони тощо) із зазначенням точної назви свого підрозділу. "У будь-якої розсудливої людини така поведінка людей, які на їхніх очах мародерствують, грабують, вбивають, ґвалтують повинна викликати настороженість і недовіру. Злочинець, замість того, щоб приховувати себе, всім розповідає про себе", - зазначає полковник Валентин Федичев.

Військові зазначають, що такі провокації організовуються не вперше. Для проведення провокаційних дій до складу ДРГ (диверсійно-розвідувальна група) зазвичай включаються військовослужбовці спеціальних підрозділів Російської Федерації з українським корінням, які знають українську мову. Ці диверсанти одягнені у форму військовослужбовців силових структур України з відповідними знаками розрізнення (шевронами, нашивками, значками, українськими державними символами). Диверсанти пересуваються на автомобільному транспорті (бойових броньованих машинах) з розпізнавальними знаками сил АТО.

Під час здійснення своїх акцій на території, підконтрольній силам АТО, з метою формування впевненості у свідків, яких залишають живими, диверсанти постійно підкреслюють свою приналежність до Нацгвардії, «Правого сектору», Збройних Силам України, а також так званим іменним підрозділам сил АТО.

Еспресо.TV
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments