Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Дмитро Ярош відкрив на передовій у Пісках депутатську приймальнюЯрош відкрив на передовій у Пісках депутатську приймальню

Народний депутат України, лідер політичної партії «Правий сектор» Дмитро Ярош відкрив на передовій у місті Піски, Донецької області депутатську приймальню. Нардеп встигає приймати відвідувачів і вирішувати бойові завдання з побратимами.

Лідер «Правого сектора» провів нараду з командним складом 5-го Окремого батальйону, створеного 7-го батальйону та особовим складом підрозділів корпусної розвідки. В ході обговорення нагальних питань, були намічені «шляхи подальшого розгортання та оснащення ДУК "ПС", взаємодію з частинами і підрозділами ЗСУ, тактичні та оперативні схеми при бойових зіткненнях».

Народний депутат зазначив, що колеги з ВР не бажають працювати і практично саботують рішення питань по підвищенню обороноздатності країни.

«Закінчив поїздку прямим виконанням депутатських обов'язків - відкрив свою приймальню у с.Піски, де вже до мене звернулося кілька бійців ДУК - представників інших країн світу - з проханням про сприяння у наданні їм українського громадянства. Сподіваюся, Президент дотримає своє слово...», - повідомляє у соцмережі Дмитро Ярош.

Також, бойовий командир зазначив, що незважаючи на оголошений «режиму тиші», в районі Первомайського, Пісок, Тоненького, Водяного, Опитного «дуже тихо» працювали міномети і «трохи арти. Все як завжди...»

Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments