Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Місце Шуфрича - в смердючій камері!

Оригинал взят у o_liashko в Місце Шуфрича - в смердючій камері!

Заява Шуфрича про те, що "хабар він мені не пропонував" зроблена ним виключно для того, щоб уникнути відповідальності за політичну корупцію.

Вимагаю від Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу проти Нестора Шуфрича, який причетний до вбивств Героїв Небесної Сотні, особисто керував одним із загонів вбивць "Беркуту" під час Революції гідності.

Шуфрич до останнього служив кривавому тирану Януковичу. А в цілому є креатурою Віктора Медведчука, головного агента Кремля в Україні. Шуфрич і його господар Медведчук служать державі-агресору, тому розділяють з її керівництвом відповідальність за тисячі вбитих Героїв під час війни на Сході України.

Те, що Шуфрич не в тюрмі, де має бути, а в парламенті - свідчить про, м'яко кажучи, незадовільну роботу СБУ та Генпрокуратури. Отже, цілком може мати місце змова Шуфрича і нинішньої влади.

Депутати-патріоти докладуть усіх зусиль, щоб змусити Генпрокурора порушити справу проти агента Кремля Нестора Шуфрича. А на підставі цього фракція Радикальної партії пропонуватиме парламенту позбавити Шуфрича депутатської недоторканності. Його місце - в смердючій камері!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Tags: politique, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments