Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Надежда Савченко: "На сьогоднішній день я втратила до 60% слуху"За словами незаконно ув’язненої у РФ української льотчиці та нардепу Надії Савченко, меддопомога у в’язниці надається із запізненням на три дні і є неефективною.

По це вона розповіла в інтерв’ю видання "Новая газета".

За словами льотчиці, у жодному з тих російських тюремних закладів, де вона перебувала, фізичну силу до неї ніхто не застосовував. "Тюремники просто виконують свою роботу. У Воронежі в СІЗО-3 — більш ввічливо, в Москві в СІЗО-6 — більш жорстко, але скрізь в рамках інструкцій і законів РФ", — сказала вона.

Я тут почула: "У в'язниці погано живеться хворим і вбогим". Правда, у в'язниці краще не хворіти. Медикаментів і лікарів тут завжди не вистачає. Меддопомога дається із запізненням на три дні і неефективна, вона переводить захворювання з гострих у хронічні. На сьогоднішній день я втратила 40-60% слуху на праве вухо і оголосила слідчому, щоб мені надали кваліфікованого фахівця не зі штату лікарів тюремної медицини,
— розказала Савченко.

Українка також розповіла про те, як проходила судово-психіатрична експертиза в Інституті Сербського. За словами Савченко, від усіх методів дослідження вона відмовлялася, тому лікарі за нею просто спостерігали, вивчали матеріали справи та на основі цього написали висновок.

Відповідаючи на питання, чи чиниться на неї психологічний тиск, Савченко сказала: "Я психологічно стійка, тому я не відчуваю цього, навіть якщо він і є".

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?na_sogodnishniy_den_ya_vtratila_do_60_sluhu__savchenko&objectId=524384&utm_source=twitter&utm_medium=share&utm_campaign=social
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments