Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Стан Надії Савченко погіршився - вона попросила про допомогу

Оригинал взят у nato_tak в Стан Надії Савченко погіршився - вона попросила про допомогу

В української льотчиці Надії Савченко погіршилося здоров'я, вона попросила про допомогу.

Про це написав у своєму Facebook один з її адвокатів Ілля Новіков після зустрічі в СІЗО в четвер.

"Вперше за весь цей час вона попросила про допомогу для себе особисто. У неї знову запалилося праве вухо, застуджене на етапі у вересні. Тюремні медики не справляються, зараз втрата слуху цим вухом вже повна, і схоже, далі буде гірше. Ми будемо просити ОНК терміново послати когось оглянути її, - написав Новіков.

Крім того, за словами адвоката, вперше за всі ці місяці в камері у Надії з'явилася сусідка - 24-річна Заліна К., звинувачена у співучасті у розбійному нападі. Відносини у них склалися нормальні, зазначає Новіков.

Адвокат зазначив, що вони з Савченко провели близько години за вивченням білінгу телефонів Корнелюка і Волошина, наданих СБУ.

"Навіть за неповною інформацією, яка у нас є зараз, журналісти в той день приїхали в район, де потім потрапили під обстріл, не раніше 10:34 за київським часом, а о 10:44 телефон Савченко вже перебував у центрі Луганська", - зазначає Новиков.

"Насправді часовий розрив набагато більше - в полон Савченко потрапила на початку одинадцятої, а знімальна група приїхала на саме перехрестя вже після 11. У принципі, цього вже достатньо для припинення переслідування. Найближчим часом ми з колегами раскажем про все більш детально", - пообіцяв Новіков.

У понеділок в Мосміськсуді будуть розглядатися дві чергових скарги захисту Савченко, у тому числі на продовження арешту. Надія братиме участь по відеоконференції.

Як повідомлялося, у четвер Верховна Рада звернулася до Державної Думи та президента РФ із закликом звільнити українських полонених, включно з Надією Савченко.

Українська правда
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments