Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

В лавах СБУ виявили зрадника, який у травні впустив бойовиків в Донецький аеропортОригинал взят у nato_tak в В лавах СБУ виявили зрадника, який у травні впустив бойовиків в Донецький аеропорт

Співробітник Управління Служби безпеки України в Донецькій області у травні, використовуючи власну магнітну картку, забезпечив проникнення терористів до адміністративної будівлі Донецького аеропорту.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці СБУ у Facebook.

СБУ оприлюднила відеозапис з камер відеоспостереження, встановлених у міжнародному аеропорту м. Донецька.

«На відеоматеріалах зафіксовано співробітника УСБ України в Донецькій області, який у травні цього року, використовуючи власну магнітну картку, забезпечив безперешкодне проникнення до адмінбудівлі аеропорту членів терористичної організації «ДНР», у тому числі ватажка батальйону «Восток» О.Ходаковського та так званого міністра «ДНР» О.Бородая»,- зазначається повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 26 травня на територію Донецького аеропорту увірвалися озброєні бойовики «Донецької народної республіки» з вимогою вивести українських військових з території аеропорту.

27 травня українські силовики взяли під контроль аеропорт в Донецьку. З того дня бойовики не припиняють обстріли аеропорту.

УНІАН
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments