Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Фірсов: Рада скасує закон про особливий статус Донбасу через псевдовибори минулої неділі

Оригинал взят у nato_tak в Фірсов: Рада скасує закон про особливий статус Донбасу через псевдовибори минулої неділі

Так звані вибори на підконтрольній терористам частині Донбасу стали причиною того, що закон про особливий статус Донбасу потрібно скасувати. Очевидно, що проведення «виборів» - ініціатива не терористів, а Росії, яка хоче зламати мирне урегулювання кризи. Про це під час круглого столу в УНІАН заявив народний депутат VII скликання від «УДАРу» Єгор Фірсов.

«Псевдовибори минулої неділі стали причиною ліквідації закону про особливий статус Донбасу. Я впевнений, що парламент скасує цей закон. У першу чергу, це станеться через те, що були порушені Мінські домовленості, згідно з якими місцеві вибори на окремих територіях Донецької та Луганської області мали відбутися в грудні відповідно до українських законів та за участі міжнародних спостерігачів», - зазначив Фірсов.

Депутат наголосив, що Україна повинна комплексно вирішувати питання Донбасу, створивши відповідне відомство. «Головна проблема України в тому, що ми не маємо чіткого порядку денного щодо Донбасу, - підкреслив «ударівець». - Тому я вважаю, що повинне бути створене міністерство, яке займатиметься проблемами цих територій, або аналогічний комітет при Верховній Раді. У крайньому випадку – консультативний орган, який пропонуватиме урядові уже готові, фахово розроблені рішення».

За словами Єгора Фірсова, головним завданням України має бути інформаційна та просвітницька діяльність на Донбасі. «Там є багато людей, які досі вважають, що в Києві діє якась хунта. Вони ніколи не читали якісних газет, вони постійно жили у проросійськи налаштованому суспільстві. Тому завдання держави – достукатися до цих людей, проводячи якісну інформаційну політику, і переконувати їх», - наголосив депутат.
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments