Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Ліквідовано канал постачання зброї з зони АТОПравоохоронці ліквідували найбільший канал постачання зброї з зони антитерористичної операції.

"Учасники організованої злочинної групи з транснаціональними та міжрегіональними зв’язками упродовж березня-листопада поточного року налагодили канал постачання із зони проведення антитерористичної операції вогнепальної зброї та боєприпасів, які в подальшому збували в Запорізькій, Одеській, Херсонській, Харківській, Дніпропетровській та Київській областях, а також поставляли до країн ближнього зарубіжжя", - повідомляє прес-служба МВС.

В результаті обшуків, проведених співробітниками УБОЗ спільно з СБУ на території Київської, Запорізької, Одеської, Херсонської, Харківської та Дніпропетровської областей було вилучено 5 гранатометів, 4 кулемети, 15 автоматів, пістолет-кулемет SZ-26, 15 гвинтівок Мосіна, обріз мисливської рушниці, 8 пістолетів і 2 револьвери.

Фото МВС

Крім того, було виявлено велику кількість боєприпасів та вибухівки. Зокрема, 2 кг тротилу, 2 кг гексогену, 124 гранати, 28 артилерійських снарядів, 23 крупнокаліберних снаряда, 3,4 тисячі набоїв до різної зброї, електродетонатори для тротилових шашок, запали до гранат і порох.

Фото МВС

Міліцією внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу.

Наразі правоохоронцями здійснюється перевірка затриманих на предмет їх участі в терористичних групах на Донбасі.

http://www.theinsider.ua/politics/545a52542c794/
Tags: empire du mal, occupation par les russes, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments