Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Potworna zbrodnia wstrząsnęła Ukrainą. Zwyrodnialec zamordował 11-latkę i wrzucił jej ciało do szambW Iwaniwce w obwodzie odeskim odbył się pogrzeb 11-letniej Darii Łukianienko, którą według policji zamordował jeden z okolicznych mieszkańców 13 czerwca.

Na ceremonię w centrum Iwaniwki przybyły tłumy. Rozpoczęła się pod domem ofiary. Byli bliscy przyjaciele, pracownicy i uczniowie szkoły, do której chodziła, policjanci i wolontariusze, którzy brali udział w poszukiwaniach po jej zniknięciu i wielu innych zwykłych ludzi wstrząśniętych tą zbrodnią. Nie tylko z Iwanowki, ale też z Odessy i pobliskich miejscowości.

Białą trumnę niesiono po ulicach Iwaniwki. Ukraińskie media podają, że kilka osób z powodu emocji oraz upału zasłabło. Udzielono im pomocy medycznej.

Podejrzanym o dokonanie zbrodni jest niejaki Nikołaj Tarasow, praktycznie sąsiad ofiary. Dom, w którym mieszka jego rodzina, jest pod całodobową ochroną policji.

Daria Łukianienko zniknęła 13 czerwca w drodze na kursy tańca. Szukała jej policja, Gwardia Narodowa i wielu zwykłych ludzi. Szukano z powietrza za pomocą dronów, a także w zbiornikach wodnych. W sumie w poszukiwaniach wzięło udział około 500 osób.

17 czerwca policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o oszustwo polegające na wyłudzeniu od rodziców 10 tys. dolarów za uwolnienie rzekomo porwanej dziewczynki.

19 czerwca znaleziono ciało Darii Łukanienko szambie i zatrzymano 22-letniego Nikołaja Tarasowa podejrzanego o dokonanie zbrodni. Postawiono mu zarzuty umyślnego zabójstwa dziecka na tle seksualnym i zbezczeszczenia zwłok. Mężczyzna przyznał się do winy. Według podanych informacji ze śledztwa, zobaczył Darię przechodzącą koło jego domu, porwał ją z ulicy. Było to już trzy minuty po tym, jak wyszła ze swojego domu i poszła na lekcje tańca do domu kultury.

Potem miał próbować zgwałcić 11-latkę, ale udusił ją z użyciem plastikowej torebki. Według podawanych informacji, rozebrał ją i wrzucił jej ciało do szamba koło swojej posesji, a ubrania spalił. Jednak w trakcie przeszukania domu policja znalazła fragment buta dziewczynki i to naprowadziło ją na trop.

https://kresy24.pl/potworna-zbrodnia-wstrzasnela-ukraina-zwyrodnialec-zamordowal-11-latke-i-wrzucil-jej-cialo-do-szamba/

Tags: ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments