Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Ізяслав. Палац князів Сангушків. 2019Про палац проект розповідав раніше, після відвідувань у 2013 та 2016 роках. Ця поїздка була ревізійною по всім об'єктам Ізяслава. Не минули ми і сам палац... Палацова територія прибрана, про що ми знали з посилань на толоки та фотографій з них. І це дуже гарно. Але, прибирання, це не фіксація руїн, та не іх реставрація. Місто, яке з багатьма своїми пам'ятками мало би стати родзинкою для мандривників, не сильно дбає про свою історию та туристів. І ось це вже, не дуже гарно... А ми продовжуємо фіксувати...

360º панорами. Для перегляду у весь екран, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities для перегляду панорами в повноекранному режимі.

Heritage. Izyaslav. Prince Palace Sangushky.

Heritage. Izyaslav. Prince Palace Sangushky. Inside.

Heritage. Izyaslav. Palace Sangushky.

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки . Спадщина".


https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/543846.html
Tags: kresy wshodnie, patrimoine architectural, pologne, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments