Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Ізяслав. Церква святого Михаїла та монастир. Частина 3

початок тут: частина 1, частина 2.Единий об'єкт за який ми поки що щільно не бралися - це Церква святого Михайла та монастир бернардинів, в якому зараз знаходиться ЗВК № 58, (Монастир, Білий лебідь). Все що ми знимали, це кадри зняті з далека, щоб не порушувати режимність об'єкта. Сьогодні декілка коптерних кадрів та архівних фото.

360º панорама. Для перегляду у весь екран, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities для перегляду панорами в повноекранному режимі.

Heritage. Izyaslav. All in one.

Костел святого Михайла та монастир оо. Бернардинів занесено до Державного реєстру національного культурного надбання (пам'ятки містобудування і архітектури), охоронні номери комплексу, до якого також включено «мури з брамами й баштами», 760 0—760 3. Но що там за "стіной" ніхто не може відповісти. Проект був би дуже вдячний тим, хто має інфу і фотографії стану церкви (зовні та всередені) і монастирських келій і споруд монастиря.початок тут: частина 1, частина 2.

Джерела:
https://core.ac.uk/download/pdf/79193252.pdf
https://polona.pl/search/?query=Zasław&filters=public:1

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки . Спадщина".


https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/543698.html
Tags: kresy wshodnie, patrimoine architectural, pologne, ukraine, église catholique
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments