Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Ізяслав. Католицька церква Іоанна Хрестителя. Ревізійне відвідування та погляд з небесЦя поїздка в Ізяслав була суто ревізійною та дозйомочною. Було відзнято з неба старозаславський палац, про який ми розповілі в попередній статті, дознято з неба церкву Іоанна Хрестителя, заново відзнято так званий "новий" палац, палац князів Сангушків, та зроблені коптерні панорами з пряв'язкою до об'єктів.

360º панорама. Для перегляду у весь екран, з високою якістю, натискаємо на назву панорами англійською мовою в лівому верхньому куті та переходимо на сайт 360cities для перегляду панорами в повноекранному режимі.

Heritage. Izyaslav. St. John Cathedral.


декілька ілюстраційних кадрів з землі, як воно було в 2013 та зараз, та після того як, нечисленна група небайдужих людей почала методично наводити порядок навколо і всередині церкви...

вхід до церкви зараз

а так було
бічни проходи під дзвіницею
всередені
работи по прибиранню ще дуже багато...

це і завали в захристі...


і більш ніж метровий шар обвалених склепінь...


радує те, що ще є небайдужі, і в них є сили і бажання робити так, як повинно бути...

попередня стаття про церкву знаходиться тут =====>

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуємо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архітектурні Пам'ятки . Спадщина".


https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/543439.html
Tags: kresy wshodnie, patrimoine architectural, pologne, ukraine, église catholique
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments