Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Солдат с фронта: "Нацдружины" и "Нацкорпус", не стыдно прятаться за моей спиной?ЗМІ і волонтери повідомляють, що сьогодні в бою загинула кулеметниця 46-го ОШБ "Донбас" Яна Червона, "Відьма".

Я не буду "жувати соплі" - загинув солдат, не вперше і не востаннє. Я не буду закликати "не припиняти стріляти", бо тим, хто знають, що в Україні війна, такі речі пояснювати не треба.

Я зараз про інше. Не випадково ставлю на пост-некролог "політичне" фото Яни. Вона була активною прихильницею Петра Порошенка, і за допомогою "окопного фотофлешмобу" закликала нацдружини зменшувати некомплект на фронті, а не "протестувати" в тилу. Після цього її передбачувано облили брудом. <...>


Чого тільки не начиталася Яна і ми разом з нею після цього фото! Що в неї і фліска чиста, і кулемет як новенький, і "вибач, Яно, але всі знають, що ти піаришся, поговір про тебе такий". Тепер вже неважливо, як часто у неї була можливість митися і прати речі? Тепер вона вже не піариться? Я з таким самим "новеньким" карабіном і постійними звинуваченнями в "піарі" проходила піввійни, аж поки позатикалися. Мені пощастило більше - позатикалися якось самі, не довелося гинути.

Найприкріше, що серед цих покидьків трапляються не диванні, трапляються такі, що зустрічали тебе на фронті - і все одно ходять по Інтернетах і язиками плещуть. Час все одно розставить все на свої місця. Далі мала б іти фраза "І вам колись буде соромно", але знаю точно - не буде.

Світла пам'ять Яні. Співчуття побратимам і близьким.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2185294488194907&set=a.156417917749251&type=3&theater
Tags: empire du mal, occupation par les russes, politique, racisme et nazisme, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments