Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Ten psiak do końca swoich dni przychodził codziennie na mszęPsy potrafią bardzo przywiązać się do swoich właścicieli. To stwierdzenie jest powszechnie znane, a czworonogi uznaje się za najlepszych przyjaciół człowieka.

Przykładem bezgranicznego oddania się zwierzęcia człowiekowi jest pewien siedmioletni owczarek o imieniu Ciccio. Kiedy pies został adoptowany z ulicy przez pewną kobietę, od razu bardzo się do niej przywiązał. Nie odstępował od swojej pani na krok. 57- letnia Maria Lochi zabierała swojego pupila nawet do kościoła, gdyż miejscowy ksiądz nie miał nic przeciwko temu. Podczas nabożeństwa zwierzę zawsze było grzeczne i siedziało tuż obok swojej pani.

Niestety, opiekunka Ciccio wkrótce zmarła, a pies ponownie pozostał sam. Zwierzę było obecne na pogrzebie swojej ukochanej pani, a przez kilka kolejnych miesięcy ciągle przychodziło na nabożeństwa i oczekiwało na powrót swojej opiekunki.

Sąsiedzi zmarłej kobiety starali się pomoc psu, nikt jednak nie był w stanie tego zrobić. Ciccio niestety umarł zaledwie kilka miesięcy po śmierci swojej pani. Ta historia dowodzi, że ludzie powinni szanować swoje zwierzęta, ponieważ te są im naprawdę bardzo oddane.

http://www.webniusy.com/pies-ciccio/?fbclid=IwAR13I1-kiBNIrIjudQY-fgcO9Y9utvULRoCNUmtMlR7xbut9bhDV8t0uNzw
Tags: animaux, pologne, église catholique
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments