Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Beata Mazurek: powołanie Koalicji Europejskiej to akt desperacji skompromitowanych środowisk

- PiS zaprezentował w sobotę nowe propozycje programowe, a co ma do zaproponowania Koalicja Europejska? Nie ma spraw, które łączą te ugrupowania - powiedziała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. - My chcemy, żeby było lepiej, a oni - żeby było gorzej - podkreśliła.


Rzeczniczka PiS Beata Mazurek

Liderzy: Grzegorz Schetyna (PO), Władysław Kosiniak Kamysz (PSL), Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna), Włodzimierz Czarzasty (SLD) oraz współprzewodniczący Zielonych Małgorzata Tracz i Marek Kossakowski podpisali w niedzielę deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. - Powołujemy Koalicję Europejską po to, żeby bronić Polskę przed siłami antyeuropejskimi, przed tymi, którzy osłabiają, niszczą polską pozycję w Unii Europejskiej - oświadczył lider PO Grzegorz Schetyna.

- My mamy nową piątkę PiS, a co ma do zaproponowania Polakom Koalicja Europejska? - pytała Beata Mazurek.

Według niej nie ma spraw, które łącza ugrupowania wchodzące do Koalicji Europejskiej. - Co łączy poseł Wielgus - chcącą stawiać Kościół przed Trybunałem w Hadze, z PSL - odwołującym się do chrześcijaństwa? Co łączy tych ludzi poza nienawiścią do dobrej zmiany?" - podkreśliła wicemarszałek komentując powołanie Koalicji Europejskiej.

- My chcemy, żeby było lepiej, oni - żeby było gorzej - podkreśliła wicemarszałek Sejmu.

https://www.polskieradio.pl/5/1222/Artykul/2268190,Beata-Mazurek-powolanie-Koalicji-Europejskiej-to-akt-desperacji-skompromitowanych-srodowisk
Tags: #koalicjaeuropejska, #konwencjapis, #nowaarenaprogramowa, politique, pologne
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments