Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Tak się bawią Ukraińcy na koncercie! Dalej utrzymujemy, że warto było wpsierać ich rewolucji?

Tak się bawią Ukraińcy na koncercie! Dalej utrzymujemy, że warto było wpsierać Pomarańczową Rewolucje i Majdan?Tradycja OUN-UPA, a także kolaboracji z III Rzeszą i gloryfikowanie "bohaterów" ukraińskiego nacjonalizmu z SS Galizien (14 Dywizja Grenadierów Waffen SS (1 ukraińska) ) to tradycja wciąż żywa na Ukrainie, a wraz z nią nienawiść do Polaków i brak potrzeby przepraszania za Wołyń.

"Tak się bawią młodzi Ukraińcy na koncercie w Kijowie, niemalże w rocznicę rozpoczęcia ludobójstwa Polaków na Wołyniu. Akcja "Jestem banderowcem" to jawna potwarz dla ofiar rzezi dokonywanych przez UPA, a także ostrzeżenie dla Polski, ze jednak nie jesteśmy zupełnie bezpieczni"

- napisał Piotr Zarośliński, internauta, na jednej z polskich grup detektorystycznych (pasjonaci historii).

" W tej chwili w Polsce przebywa ok. 200tys. Ukraińców. Wielu z nich utrzymuje się z socjalu. Ściągają tu całe rodziny. Nasz rząd nic sobie z akcji podobnych jak tu, w Kijowie, nie robi. Utrzymuje jeszcze tych "uchodźców" a oni i tak pieniądze przesyłają na wschód. Zero logiki"

- dodał Zarośliński.

https://prawy.pl/100986-tak-sie-bawia-ukraincy-na-koncercie/?fbclid=IwAR3enBOrq7P0tnLvJOLfsq0tDJO-hgLJPTFHKfMk3_kdhpcY8HNlnZ31-g4

Tags: 2ème guerre mondiale, kresy wshodnie, politique, pologne, racisme et nazisme, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments