Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Turyści wybrali! Polska trzecim najbardziej przyjaznym krajem na świecieSerwis Booking.com opublikował ranking najbardziej przyjaznych krajów na świecie. Polska zajęła w nim trzecie miejsce.

Strona Booking.com przedstawiła ranking ,,Guest Review Award'', który przyznał nagrody za najlepsze opinie gości. Otrzymało je ponad 700 tys. obiektów hotelowych. W tym ranking u najwyższe miejsce zajęły Włochy oraz Hiszpania. Polska zajęła 9 miejsce.

Ponadto serwis opublikował również ranking najbardziej przyjaznych krajów na świecie. Polska zajęła w nim trzecie miejsce, po Austrii i Czechach. Na kolejnych pozycjach uplasowały się: Nowa Zelandia, Tajwan, Rumunia i Węgru.

Według Booking.com, ponad trzy czwarte podróżujących uważa przyjaznych mieszkańców jako jeden z najważniejszych czynników podczas wyboru celu podróży. Polska jest nie tylko jednym z najbezpieczniejszych, ale i najtańszych dla turystów krajów w Europie.

W 2017 roku odwiedziło nas, aż 18,3 mln zagranicznych turystów.

http://telewizjarepublika.pl/turysci-wybrali-polska-trzecim-najbardziej-przyjaznym-krajem-na-swiecie,74841.html?fbclid=IwAR2SD0MbkSxr8o34IHmYDGr-jQroWAVkMPZ3TXt2qQgpSFN5A6UAU-yfJ2Q

Tags: politique, pologne
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments