Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Підлісне. Цвінтарна капличкаРухаючись по експедиційному маршруту на перегоні Горожанка-Підгайці, на перехресті біля села Підлісне на очі потрапила маленька стара цвинтарна каплиця, яку ніби як і почали приводити в порядок, але так і не закінчили. І вийшла з неї цвинтарна комора. Складена каплиця була з нетесанного каменю і сьогодні можна тільки уявити, як вона виглядала спочатку. Тепер вона обштукатурена і побілена, і зроблено це було мабуть не так давно. Але, місцями ремонт вже відвалюється, а старенькі бляшані куполи, хоч ще нез'їдені іржею, але стоять косо-криво. Дві псевдоколокольні надають їй вид біль великої церкви, а підійшовши ближче припускаєш знайти в середині не те, що побачиш ... Службу тут явно не правлять - шкода, але всередині, це просто цвинтарний склад інвентарю ...

Якщо Ви маєте бажання, і найголовніше маєте на це можливість, то можете приєднатися до фінансування проекта. Нам дуже приємна і дорога Ваша підтримка. Monobank (5375 4141 0020 4055) одержувач - Максим Рітус.

Дякуемо всім не байдужим до нашої Архітектурної Спадщини і нашого проекту "Українські Архитектурні Пам'ятки . Спадщина".


https://m-a-d-m-a-x.livejournal.com/521194.html
Tags: kresy wshodnie, patrimoine architectural, pologne, ukraine, église catholique
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments