Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Dramatyczne nagranie z interwencji policjantki we Lwowie ujrzało światło dzienne [+video]Ukraińskie media opublikowały nagranie ataku nożownika na ukraińską policjantkę interweniującą po wypadku drogowym.

Atak na policjantkę miał miejsce jeszcze 13 maja. br., lecz nagranie z kamery umieszczonej na mundurze funkcjonariuszki zostało upublicznione dopiero w ostatnich dniach, podczas rozpatrywania sprawy przez jeden z lwowskich sądów. – podał w piątek portal Zaxid.net.

Para policjantów przyjechała na miejsce zderzenia samochodów skoda octavia i lexus na ulicy Stryjskiej we Lwowie. Podczas interwencji kierowca skody, 42-letni mieszkaniec Zakarpacia, próbował uciec z miejsca wypadku. Zatrzymany przez policjantkę Tetianę Sorokę wyciągnął nóż i zadał jej cios nożem w brzuch. W pościg za nożownikiem rzucił się drugi z funkcjonariuszy, który dla zatrzymania przestępcy użył broni służbowej najpierw oddając strzał w powietrze a potem strzelając mu w nogę. Wszystko nagrała kamera umieszczona na mundurze policjantki.28-letnia Tetiana Soroka otrzymała cios w wątrobę i mocno się wykrwawiła. Ogłoszono nawet akcję oddawania dla niej krwi. Do szpitala trafił także nożownik, jednak jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Grozi mu do 10 lat więzienia.

CZYTAJ TAKŻE: Wybuch na jarmarku bożonarodzeniowym we Lwowie. Eksplodowała butla z gazem [+VIDEO/+FOTO]

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/dramatyczne-nagranie-z-interwencji-policjantki-we-lwowie-ujrzalo-swiatlo-dzienne-video-16/
Tags: kresy wshodnie, politique, ukraine
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments