Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Orban spotkał się z Chuckiem Norrisem [+ video]Gwiazdor filmów sztuk walki Chuck Norris odwiedził Węgry, gdzie spotkał się z premierem kraju Viktorem Orbanem i oglądał pokaz umiejętności węgierskich antyterrorystów. Nagranie pokazujące urywki jego wizyty ukazało się we wtorek na facebookowym profilu Viktora Orbana.

Mam wrażenie, że już pana znam, tyle o panu czytałem – powiedział Norris Orbanowi na powitanie. Później węgierski premier nadmienił w rozmowie z aktorem, że „90 proc. wiadomości” na jego temat jest negatywnych. „Liberałowie nienawidzą mnie” – dodawał. „Jest pan jak Trump” – odparł Norris znany z poparcia udzielonego w kampanii wyborczej obecnemu amerykańskiemu prezydentowi. „Nawet trochę więcej!” – żartował Orban.

Na filmie widać również przejażdżkę samochodem kierowanym przez Orbana do centrum szkolenia węgierskich antyterrorystów. Pasażerami samochodu byli Norris i jego żona. Na nagraniu słychać, jak szef rządu Węgier chwali się, że jest „ulicznym wojownikiem” i „nie pochodzi z elity”.

Celem podróży Orbana i Norrisa była jednostka antyterrorystyczna, o której węgierski premier powiedział, że prezentuje najwyższy możliwy poziom. Po obejrzeniu ćwiczeń antyterrorystów aktor powiedział, że widział podobne pokazy na całym świecie i ten był najlepszy.

Jak napisał Washington Post, Norris przyjechał na Węgry na zaproszenie węgierskiej baptystycznej organizacji charytatywnej organizującej coroczną akcję bożonarodzeniową. Była to pierwsza wizyta aktora w tym kraju.

Nagranie z podróży Norrisa na Węgry zatytułowano „Strażnicy”, co jest niewątpliwie nawiązaniem do roli „Strażnika Teksasu” granej przez Amerykanina oraz antyimigranckiej polityki Orbana.

CZYTAJ TAKŻE: Zapowiedziano przyjazd Chucka Norrisa na Wołyń

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-srodkowa/orban-spotkal-sie-z-chuckiem-norrisem-video/
Tags: hongrie, politique
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments