Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Trump: Rozważmy karę śmierci lub dożywocia za przestępstwa narkotykowePrezydent USA Donald Trump podkreślił podczas wystąpienia w niedzielę, że kraj powinien rozważyć czy jest gotowy na karę śmierci za przestępstwa narkotykowe.

Donald Trump oświadczył w trakcie wiecu wyborczego republikanina Ricka Saccone: Myślę, że to temat nad którym musimy zacząć myśleć. Nie wiem, czy jesteśmy na to gotowi – nie wiem, czy ten kraj jest na to gotowy.

Prezydent Stanów Zjednoczonych dodał, że osoby skazane za zamordowanie już jednej osoby w niektórych przypadkach mogą otrzymać wyrok śmierci albo dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Donald Trump podkreślił, że jednocześnie ktoś może zabić 5 tys. osób narkotykami, ponieważ je przemyca, zarabia dużo pieniędzy, a ludzie umierają, a później nie poniesie tak wysokiej kary.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Indonezji nakazał strzelać do handlarzy narkotyków

To dlatego mamy problem – tłumaczył Donald Trump. Dodał także: Ci ludzie zabijają nasze dzieci i zabijają nasze rodziny, a my musimy coś zrobić.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prezydent Filipin wzywa obywateli do zabijania dilerów i narkomanów

Prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił również, że nie można poprzestać na tworzeniu komitetów, w których ludzie odbywają spotkania,zjadają posiłek i rozmawiają, rozmawiają, rozmawiają, a dwie godziny później piszą raport.

https://kresy.pl/wydarzenia/trump-rozwazmy-kare-smierci-lub-dozywocia-za-przestepstwa-narkotykowe/
Tags: Политика, США
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments