Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

У Вільнюсі підписали листа про газопровід «Північний потік – 2»

У листі пишеться, що енергетична безпека ставновить ключовий компонент об’єднаної і процвітаючої Європи


Спікер польського парламенту Марек Кухцінський брав участь в урочистостях Дня Незалежності Литви

«Газопровід "Північний потік – 2" спрямований на енергетичне узалежнення держав Європейського Союзу від Росії», - читаємо у листі, спрямованому до голів парламентів європейських країн. У Вільнюсі такий лист підписали керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії. Україна і Молдова підписали його раніше.

«Завдяки тому, що цей документ підписала група країн, а не окремі держави, такий голос більш чутний», - сказав журналістам спікер Сейму Марек Кухцінський.

«Один принцип – загальне занепокоєння про безпеку усіх країн Європейського Союзу, а також країн, що знаходяться у східній її частині. Ми хочемо співпрацювати з усіма, але хочемо також, аби шанували і турботу про безпеку громадян наших балтійських країн і Польщі. Ми всі разом підтримуємо Україну, яка у ці дні веде тяжку боротьбу за свою Незалежність».

Як наголошує Марек Кухцінський, інша справа – це принцип солідарності і співпраці рівних з рівними, вільних з вільними, - це ж бо фундамент Європейського Союзу.

У листі пишеться, що енергетична безпека ставновить ключовий компонент об’єднаної і процвітаючої Європи. На думку авторів листа, незважаючи на те, що газопровід «Північний потік – 2» предствляють як комерційний проект, він, так насправді, є інструментом політики російської держави.

Польща, Литва, Україна, Латвія і Молдова закликали європейські країни гарантувати, що експлуатація газопроводу «Північний потік – 2» проходитиме згідно з євросоюзними правилами.

http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/353395
Tags: Евросоюз, Латвия, Литва, Политика, Польша, Экономика, Эстония
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments