Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Брехун волинський знайшов нову “жертву”: перейменування зачепить багатьохГлава Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович запропонував перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. Про це Вятрович написав на своїй сторінці, відзначивши, що “Січеславська область – це єднання України сучасної з Україною козацькою”.

Відзначимо, в січні на офіційному інтернет-представництві президента України була зареєстрована петиція про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. З такою ініціативою виступила “Правозахисна група “СІЧ “.

Нагадаємо, як передавала Politeka, директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що назва українського парламенту «Верховна Рада» є радянським спадком.

«Верховна Рада України, сама назва, є радянським спадком. Я думаю, що ця тема потребує дискусії, обговорення. Для нас це нова ідея», – відповів він на запитання журналіста щодо ініціювання перейменування Верховної Ради.

Нардеп от Оппозиционного блока Нестор Шуфрич предлагает изменить текст государственного гимна Украины, чтобы он не начинался «трагически». Экс-регионал Нестор Шуфрич предлагает внести очередное изменение первой строчки. По его мнению, слова «Еще не умерла Украины и слава, и воля» следует заменить на «Будет вечно Украина, ее слава и воля».

https://politeka.net/ua/news/612801-vyatrovych-nashel-novuyu-zhertvu-pereymenovanye-zatronet-mnogyh/

Tags: Политика, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments