Rudy Ogon (rudy_ogon) wrote,
Rudy Ogon
rudy_ogon

Посол Угорщини Ерно Кешкень поставив на місце українських адептів "моноетнічності"У середу, 7 березня, посол Угорщини на території України Ерно Кешкень раптово заявив, що виявляється представники угорської меншини в Україні мають повне право на отримання угорських паспортів. Все, що потрібно для отримання громадянства - звернутися до угорської влади за його отриманням.

"Ми вважаємо, що угорці, незалежно від місця проживання, мають право на угорське громадянство. Мешканці Закарпаття, які належать до угорської нацменшини, не винні в тому, що кордони в історії багато разів змінювалися. Вони століттями були громадянами історичної Угорщини. Якщо угорці живуть в Австралії, США, в будь-якій державі, однак у них є угорські корені, вони або їхні предки колись жили на території Угорщини - вони мають моральне право на наше громадянство. На основі цього можна звернутися до угорської влади за його отриманням", - повідомив Кешкень в інтерв'ю "Українським новинам".

Також він зазначив, що практика подвійного громадянства в більшості країн Євросоюзу є "прийнятною" і Україні теж варто задуматися про це.

"Якщо Україна наближається до Євросоюзу, можливо, вона подумає про це в майбутньому, я не виключаю цей варіант, і в подальшому дозволить мати подвійне громадянство. Нічого страшного в цьому немає", - сказав посол.

https://znaj.ua/politics/dayesh-podvijne-gromadyanstvo-vlada-ugorshyny-dyktuye-ukrayini-svoyi-umovy
Tags: Венгрия, Политика, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments